Nowoczesna kuchnia w nowoczesnym mieście

Poznań słynie z koziołków, które bodą się różkami codziennie o 12:00. Teraz znakiem charakterystycznym tego pięknego miasta będą również… piękne kuchnie. Marka Halupczok otworzyła w Poznaniu swój najnowszy salon. Jak każdy będzie elegancki, nowoczesny, ale też… z pomysłem. Jeżeli właśnie tego ostatniego Ci brakuje przy aranżacji wnętrz, przeczytaj nasz artykuł!

Nowoczesna kuchnia z wyspą

Aneks to ostatnio niezwykle popularne rozwiązanie – nowe mieszkania zazwyczaj są wyposażone właśnie w pomieszczenie łączące kuchnię i salon. To bardzo wygodne rozwiązanie, jednak niektórzy tęsknią do zamkniętego pomieszczenia, w którym można swobodnie gotować, bez walki o blat. Rozwiązaniem, które spodoba się każdemu właścicielowi aneksu jest wyspa kuchenna. Nie dość, że świetnie oddziela kuchnię i salon, to jeszcze znajduje się na niej dodatkowy blat! Przy odrobienie fantazji możesz też przy nim spożywać posiłki. Jeżeli poszukujesz inspiracji na nowoczesną kuchnię z wyspą, odwiedź salon Halupczok w Poznaniu. Znajdziesz tam kuchnie dostosowane do Twoich potrzeb, piękne, ale też praktyczne. Idealnym przykładem nowoczesnej kuchni jest Siena, stworzona dla miłośników wysublimowanego smaku i minimalizmu. Co nas w niej intryguje? Wyspa w kształcie fali! Musisz to zobaczyć!

Drewniana kuchnia z wyspą

Chcesz, aby Twoja kuchnia była nowoczesna, ale też nawiązywała do natury? Takie połączenie to nic trudnego dla Halupczoka. Kuchnia Marsala jest wyjątkowa dzięki motywowi jodełki na frontach. Ten wzór to kwintesencja stolarskiego artyzmu. Już nie musisz godzinami wybierać kafelek – taka kuchnia nie potrzebuje żadnych dodatkowych elementów dekoracyjnych. Czekoladowy odcień drewna jest przytulny, a jego głębię podkreślają intrygujące detale. Jeżeli nie wierzysz, że nowoczesna kuchnia może być też pełna domowego ciepła, zobacz ją na własne oczy. Najlepsze kuchnie Poznań? Tylko w salonie Halupczok.

Nowoczesna kuchnia w odważnym kolorze

Boisz się dodać kuchni koloru? Biele, beże, czy brązy to jedyne barwy, którymi się otaczasz? W takim razie kuchnia Ariana nie jest dla Ciebie… a może jest? Przecież złoto to barwa pasująca do każdego pomieszczenia, a połączona z czernią doda Twojej kuchni blasku i elegancji. Nowoczesna kuchnia wcale nie musi być nudna. Marokańskie złoto marki Halupczok, nawet w pochmurny poranek przeniesie Cię na piaszczystą plażę, zalaną słonecznym blaskiem. Odejdź od sztampowej kolorystyki i daj się ponieść wyobraźni.

Mamy nadzieję, że dzięki nam pomysłów na kuchnię już Ci nie brakuje. Po więcej inspiracji przyjdź do salonu znajdującego się przy Alei Solidarności 34 w Poznaniu. Masz pytanie? Napisz: [email protected]. Do zobaczenia!